خطا
  • JFTP::mkdir: Bad response
  • JFTP::chmod: Bad response

فرهنگ سرای اندیشه برگزار می کند: ثبت نام خانه های کودک شهر شکوفه ها آغاز شد

امسال دوره های پیش دبستانی در خانه های کودک شهر شکوفه های منطقه 7 در 2 گروه سنی 5 سال تمام ( پیش دبستانی 1 ) و 6 سال تمام ( پیش دبستانی 2 ) در خانه قرآن منطقه 7 و خانه فرهنگ نیایش تشکیل خواهد شد .
ویژگی منحصر به فرد دوره های پیش دبستانی خانه های شهر شکوفه ها نسبت به سایر مهد کودک های منطقه برنامه ریزی آموزشی منحصر به فردسازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و بکار گیری کادر آموزشی مجرب و مورد تأیید سازمان است . در این دوره های آموزشی علاوه بر محتوای آموزشی مصوب سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سطح مدیریت فرهنگی هنری منطقه 7 برنامه های ویژه ای در زمینه رشد و پرورش خلاقیت در کودکان آموزش های فرهنگی هنری ، دور های آموزشی قرآن کریم و سیره ائمه اطهار ( سلام الله علیها ) تدارک دیده شده است .
خاطر نشان می گردد کلاس های شهر شکوفه های برای کودکان و دوره های پیش دبستانی 1 و 2 در خانه فرهنگ نیایش از 8 صبح تا 12 یا  16 بعد از ظهر تشکیل می شود و در خانه قرآن منطقه 7 ؛ برای گروه پیش دبستانی 1 از 8 صبح تا 12 ظهر و برای گروه پیش دبستانی 2 از ساعت 13 تا 17 بعد از ظهر خواهد بود .
همچنین در خانه قرآن منطقه 7 کلاس های خلاقیت ویژه خردسالان روزهای یکشنبه و سه شنبه دایر است و در خانه فرهنگ نیایش علاوه بر دوره های پیش دبستانی اعلام شده دوره های آموزشی مخصوص کودکان 3 تا 5 سال نیز برگزار خواهد شد . که از کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی نیز برخوردار است .  
والدین محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره پیش ثبت نام و ثبت نام قطعی کلاس های مهد شکوفه ها در خانه قرآن منطقه 7 با شماره تلفن های 88424422 و 88413511 و در خانه فرهنگ نیاش 77582299 و 77551461 تماس بگیرند
یا با وب سایت info@ Fandisheh.ir   از طریق پست الکترونیک مکاتبه نمایند .